Pomoc a podpora

Najväčšia pomoc pre nás je adopcia psíka ako taká. Nie je však pre nás najdôležitejšie psíka silo-mocou adoptovať, ale nájsť mu dobrý domov, kde bude môcť spokojne a pokojne žiť, strážiť, hrať sa a prežiť pekný psí život.

V prípade, že už psíka máte alebo si domov psíka nemôžete zobrať, je tu možnosť virtuálnej adopcie – tj. adopcie na diaľku, vrámci ktorej prispievate na konkrétneho psíka. Takto osvojeného psíka môžete chodiť navštevovať alebo si o ňom prostredníctvom nášho mailu žiadať fotografie.

Podporiť nás môžete materiálne, fyzicky alebo finančne. Materiálnu pomoc pre nás tvoria hlavne granule, konzervy, pamlsky, misky, deky, peliešky, vodítka, obojky a iné potrebné vecičky okolo psíkov. Fyzickou návštevou nám môžete pomôcť psíky vyvenčiť, zobrať ich na dlhú prechádzku, ktorá určite dobre padne aj psíkom, aj vám. Môžete ich vyčesávať, hrať sa so šteniatkami a možno nejakého dospeláka niečomu aj priučiť 🙂 Finančne nás môžete podporiť trvalým príkazom z vášho účtu, prevodom na náš učet (Tatra Banka – IBAN: SK12 1100 0000 0026 2217 0345) alebo poskytnutím 2% z dane z príjmu.

 

Prosíme v roku 2024 (daň za rok 2023) poukazujte 2% z dane určené pre Lučenecký psí útulok na centrálu Slobody zvierat. Úprimne Vám v mene našich psíkov ďakujeme za pomoc ! (podrobnejšie detaily nájdete na https://slobodazvierat.sk/podporte-nas/2-percenta-z-dane/)

Vyhlásenie o poukázaní podielu dane z príjmov fyzickej osoby

 

Potvrdenie o zaplatení dane z príjmov

 

Nech už sa rozhodnete akokoľvek, ďakujeme za každú pomoc a ďakujeme, že ste navštívili našu stránku a že patríte medzi ľudí, pre ktorých život zvierat v útulkoch nie je ľahostajný.


© 2024 Útulok Lučenec
Icons made by Freepik from www.flaticon.com is licensed by CC BY 3.0